Hitta mest protein för pengarna.

Jämför proteinpulver efter totalpris, pris per kilo och vad du faktiskt betalar för 100 gram protein.

🔥 Bästa proteinfynden

Verifierade rabatter mot lagrad prishistorik – inte butikens genomstrukna pris.
Alla deals →

Annonsinformation. Proteinjakten kan få provision när du klickar vidare och genomför ett köp – det påverkar inte priset du betalar. Rankingen baseras som standard på jämförelsetal, inte provision.

Heey! Veganskt Protein
HISTORISKT BRA PRIS−11%
Heey!

Veganskt Protein

500 g · 88% protein · 16 port.
135 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
270 krper kg pulver
30,7 krper 100 g protein
8,4 krper portion
3.26 gprotein per krona

Mest protein för pengarna

Rankat efter lägst pris per 100 g faktiskt protein.
Se hela listan →
Elit Nutrition Vegan Protein
BÄST PROTEIN/KRONASlut i lager
#1Elit Nutrition

Vegan Protein

750 g · 90% protein · 25 port.
158 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
211 krper kg pulver
23,4 krper 100 g protein
6,3 krper portion
4.27 gprotein per krona
Heey! Veganskt Protein
Veganskt−11%
#2Heey!

Veganskt Protein

500 g · 88% protein · 16 port.
135 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
270 krper kg pulver
30,7 krper 100 g protein
8,4 krper portion
3.26 gprotein per krona
Heey! Vegan Protein
Protein
#3Heey!

Vegan Protein

500 g · 88% protein · 16 port.
135 kr
pris hos Svenskt Kosttillskott · Frakt ej inräknad
270 krper kg pulver
30,7 krper 100 g protein
8,4 krper portion
3.26 gprotein per krona

Populära produkter

Ett urval av proteinpulver vi jämför just nu.
Visa alla →
BioTechUsa Iso Whey Zero Proteinpulver
Protein
BioTechUsa

Iso Whey Zero Proteinpulver

1816 g · 84% protein · 72 port.
979 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
539 krper kg pulver
64,2 krper 100 g protein
13,6 krper portion
1.56 gprotein per krona
GAAM Whey 900 g
Vassle
GAAM

Whey 900 g

900 g · 68% protein · 26 port.
379 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
421 krper kg pulver
61,9 krper 100 g protein
14,6 krper portion
1.61 gprotein per krona
GAAM Casein
Kasein
GAAM

Casein

750 g · 74% protein · 21 port.
239 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
319 krper kg pulver
43,1 krper 100 g protein
11,4 krper portion
2.32 gprotein per krona
Self Omninutrition Pure Isolate Whey Protein
IsolatSlut i lager
Self Omninutrition

Pure Isolate Whey Protein

900 g · 87.7% protein · 30 port.
529 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
588 krper kg pulver
67,0 krper 100 g protein
17,6 krper portion
1.49 gprotein per krona
Nyttoteket Rocket Whey
Vassle
Nyttoteket

Rocket Whey

900 g · 72% protein · 30 port.
399 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
443 krper kg pulver
61,6 krper 100 g protein
13,3 krper portion
1.62 gprotein per krona
GAAM Clear Whey
Clear Whey
GAAM

Clear Whey

400 g · 77.1% protein · 16 port.
219 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
548 krper kg pulver
71,0 krper 100 g protein
13,7 krper portion
1.41 gprotein per krona

Så räknar Proteinjakten

Vi räknar alltid på totalpriset inklusive relevant frakt. Därefter beräknar vi hur mycket faktiskt protein du får för pengarna.

Läs hela vår metod

Guider

Kommer snart: djupare guider om protein och pris.
Guide4 min läsning

Pris per protein – så jämför du rätt

Varför burkpris lurar dig och hur du räknar rätt.

Läs mer
Guide3 min läsning

Vassle vs isolat

Skillnaden i proteinhalt, pris och när det spelar roll.

Läs mer
Uppdateras löpande2 min läsning

Billigaste proteinpulvret just nu

Utifrån verifierad prishistorik, inte kampanjrus.

Läs mer