GAAM Whey 900 g
Vassle

GAAM Whey 900 g

Senast uppdaterad 24 augusti 2026 · Bäst pris hos Proteinbolaget
379 kr
Frakt ej inräknad
Till Proteinbolaget

Annonsinformation. Proteinjakten kan få provision när du klickar vidare och genomför ett köp – det påverkar inte priset du betalar. Rankingen baseras som standard på jämförelsetal, inte provision.

421 krper kg pulver
61,9 krper 100 g protein
14,6 krper portion
1.61 gprotein per krona

Priser i butik

ProteinbolagetBäst prisFrån 379 kr17 smaker
SmakViktPrisFraktTotalprisLager
Chocolate Dream900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Vanilla Pear900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Delicious Vanilla900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Ice Coffee900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Raspberry White Chocolate900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Salted Caramel900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Strawberry White Chocolate900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
UNFLAVOURED900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Double Rich Chocolate900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Cookies & Cream900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Chocolate Coco900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Fresh Strawberry900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Blueberry Vanilla900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Banana Chocolate900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Cinnamon Bun900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Madagascar Vanilla - New900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik
Strawberry 'n Cream - New900 g379 krOkänd379 kr
+ okänd frakt
I lagerTill butik

Näringsdata

Typ
Vassle
Proteinhalt
68%
Vikt
900 g
Portioner
26
Ingredienser
Vassleproteinkoncentrat, smakämnen, sötningsmedel (sukralos)

Prishistorik

  • 2026-08-24379 kr

Rabatter beräknas mot medianen av lagrad prishistorik, inte butikens genomstrukna "ordinarie pris".

Jämför paketstorlekar

GAAM Whey 900 g
Vassle
GAAM

Whey 900 g

900 g · 68% protein · 26 port.
379 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
421 krper kg pulver
61,9 krper 100 g protein
14,6 krper portion
1.61 gprotein per krona
GAAM Whey
Vassle
GAAM

Whey

500 g · 68% protein · 14 port.
189 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
378 krper kg pulver
55,6 krper 100 g protein
13,5 krper portion
1.80 gprotein per krona

Relaterade produkter

GAAM Casein
Kasein
GAAM

Casein

750 g · 74% protein · 21 port.
239 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
319 krper kg pulver
43,1 krper 100 g protein
11,4 krper portion
2.32 gprotein per krona
Nyttoteket Rocket Whey
Vassle
Nyttoteket

Rocket Whey

900 g · 72% protein · 30 port.
399 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
443 krper kg pulver
61,6 krper 100 g protein
13,3 krper portion
1.62 gprotein per krona
GAAM Clear Whey
Clear Whey
GAAM

Clear Whey

400 g · 77.1% protein · 16 port.
219 kr
pris hos Proteinbolaget · Frakt ej inräknad
548 krper kg pulver
71,0 krper 100 g protein
13,7 krper portion
1.41 gprotein per krona